O Saint Tropez

O Saint Tropez

288272671_5057251644311518_4284866961438740005_n

Club 55 – legenda Saint Tropez

Club 55 to restauracja, która stała się legendą 🔥. Jest subtelną mieszanką prostoty i autentyczności oraz bogactwa i sławy 💙💰📸. To także świadek ważnego rozdziału w życiu miasteczka żandarma 🤗.
Zapraszam Cię na powiew gorącego saint tropezkiego lata 😎🌴💦! Prosto do najsłynniejszej restauracji – Clubu 55 🔥.

20230320_134554

Prawdziwe życie w Saint Tropez

PRAWDZIWE życie w Saint Tropez, czyli JAKIE 🕵️‍♂️? Niesamowite i nieprzewidywalne 🔥. Zwariowane, a czasami bardzo spokojne 🤫. I nigdy nie wiem, jaką niespodziankę dla mnie szykuje tuż za rogiem 🤭. Zapraszam Cię do serca Saint Tropez 🤩. Prosto do mojego prawdziwego życia ❤️.

60

Brigitte Bardot i miłości jej życia

Brigitte Bardot i miłości jej życia charakteryzowała wyjątkowa intensywność 😉😍😉. Gorrrrąca MIŁOŚĆ 🔥. Pasja 🔥. Namiętność 🔥. To tylko kilka z czynników, które determinowały życie miłosne aktorki 😍. Kim byli mężczyźni życia Brigitte Bardot 🧐?

GettyImages-948075276

Louis de Funès – sekrety geniusza

Louis de Funès to kultowa i ponadczasowa postać 🤩. Znany ze swego humoru i szalonej ekspresji 🔥💥🔥. Jednak za filmowym uśmiechem i zabawnymi grymasami skrywał wiele tajemnic 😲. Kim był tak naprawdę Louis de Funès i jakie miał sekrety 🧐🕵️‍♂️🧐? O tym opowiem Ci właśnie dzisiaj ☺️.

Eddie_Barclay

Eddie Barclay – imprezowicz z Saint Tropez

Eddie Barclay to najsłynniejszy imprezowicz z Saint Tropez 🔥. Ikona show-biznesu i symbol pewnej epoki 🤗. Znany ze względu na swą działalność zawodową, ale także z uwagi na bogate życie uczuciowe 😉. W dzisiejszym odcinku mojego Francuskiego Świata przenosimy się do przeszłości 😊. Zabieram Cię do „złotej ery” legendarnego Saint Tropez ✨🎉✨. A wszystko to, za sprawą tego charyzmatycznego Monsieur 😉!

20211222_170552

Świąteczno – noworoczne Saint Tropez

Świąteczno – noworoczne Saint Tropez jest przepiękne 🎅️🎄🎁! Każdego roku miasteczko żandarma wchodzi w ten magiczny czas z prawdziwym przytupem 🔥! Wszystko to za sprawą świątecznych dekoracji i iluminacji oraz wyjątkowej atmosfery ✨🎄✨. Bez względu na to, gdzie teraz jesteś, zabieram Cię do zaczarowanego Saint Tropez . Tym razem w świąteczno – noworocznej odsłonie 🎄🎅️🎄.

les plus gros yachts dans le port de saint tropez et dans le golfe de pampelonnesujet yoan terrasse

Gorące lato w Saint Tropez

Lato w Saint Tropez to prawdziwe szaleństwo 🔥! Jest gorrrrące i pełne wrażeń 🔥😉🔥🤭🔥. I chociaż do polskich drzwi puka już jesień, to w Saint Tropez sezon letni nadal w pełni 🤗. Bez względu na to jaką masz pogodę za oknem, dzisiaj zabieram Cię prosto do gorącego lata w Saint Tropez 🤗.

clocher-saint-tropez-1024x768

La Ponche – legenda Saint Tropez

La Ponche to legenda Saint Tropez ❤️. Jest to najbardziej charakterystyczna dzielnica miasteczka. Kolorowa, pełna wspomnień oraz ….. gorących romansów️ 😉. Budynki w kolorze ochry, w swoich murach mają zapisaną historię …To historia prawdziwego Saint Tropez 😍.

money-ge423ab76d_1920

Sponsorzy mojego życia w Saint Tropez

Sponsorzy mojego życia w Saint Tropez żyją ze mną na co dzień 😍. Kiedy ich potrzebuję, zawsze mogę na nich liczyć 👌. Nigdy mnie nie zawodzą ❤️. A w dodatku jeszcze dobrze mi płacą 😉. Dzisiaj zdradzę Ci PRAWDĘ 🔥. Poznaj sponsorów mojego życia 🔥! Prawdziwego życia w Saint Tropez 💰💶🔥.

3

Jestem najlepszym przykładem, że każdy koniec to jednocześnie nowy początek oraz że „niemożliwe” po prostu nie istnieje 🙂

Zawodowo zgłębiam tajniki francuskiego notariatu w jednej z kancelarii w Saint Tropez.

W wolnym czasie popijam szampana na którejś z plaż celebrując życie, delektuję się wspaniałymi smakami oraz zapachami tutejszej kuchni oraz odkrywam kolejne magiczne zakątki Prowansji i Lazurowego Wybrzeża.

Chcę podzielić się z Tobą moją unikatową wiedzą oraz pasją, ciekawostkami i tajemnicami regionu oraz samego Saint Tropez, które pomogą Ci cieszyć się niezapomnianymi wakacjami w tym pięknym regionie.

Cenię jakość i autentyczność, więc jeśli podobnie jak ja szanujesz te wartości, to rozgość się u mnie wygodnie 🙂

Zapraszam Cię do mojego Francuskiego Świata!

Anna

Niezwykle-posiadlosci

Niezwykłe posiadłości

kuchnia-vs2

Kuchnia

lazurowe-wybrzeże-vs1

Lazurowe Wybrzeże

prowansja-vs2

Prowansja

Francuski Świat na Instagramie